Apotheek Schoepp Mosae Forum

Jouw Apotheek - Schoepp Mosae Forum

Wij zijn er voor jou. Voor jouw gezondheid en welzijn. Met zorg, aandacht en een positieve blik staan we altijd voor je klaar. Met professionele kennis zorgen wij ervoor dat je veilig en verantwoord omgaat met je medicijnen. Zorg, zonder zorgen. Zo willen we jouw welzijn beschermen. Altijd met een glimlach, want wij zijn jouw apotheek. Let op! Donderdag 29 mei en maandag 9 juni zijn wij gesloten wegens nationale feestdagen.

Inschrijven
Header afbeelding

Services van uw apotheek

Wij hebben een wachtnummersysteem, om het afhalen van uw recept of zelfzorgmiddel prettiger te laten verlopen. Indien u medicatie komt halen die u chronisch, dus doorlopend, gebruikt, kunt u dit bij voorkeur 2 dagen na het aanvragen van het recept bij uw huisarts afhalen. Dan is meestal alles compleet. Spoedeisende medicatie kunt u uiteraard altijd direct komen halen.

Vaccinatie tegen corona vanaf vandaag weer te halen: kwetsbare groepen weer uitgenodigd

Vanaf 15 september kunnen risicogroepen opnieuw een coronaprik halen. De vaccinatie richt zich op ouderen, mensen met chronische aandoeningen en zorgmedewerkers. Het nieuwe vaccin beschermt tegen de laatste variant en verkleint de kans op ernstige ziekte. Immuniteit neemt af door varianten; vaccinatie blijft daarom belangrijk voor kwetsbaren én hun omgeving.


Lees het hele artikel op: Nationale zorggids
Publicatiedatum: 15-09-2025


Terug naar overzicht